RosarioSIS - en to uk_UA translation catalogue (499 entries)

en: * one per line
uk_UA: * По одному в рядку

en: ADA
uk_UA: АДА

en: Absence Summary
uk_UA: Відсутність Основна інформація

en: Absences
uk_UA: Відсутності

en: Absent
uk_UA: Відсутній

en: Access Log
uk_UA: Доступ Вхід

en: Activities
uk_UA: Діяльність

en: Activity
uk_UA: Діяльність

en: Add
uk_UA: Додавати

en: Add / Drop Report
uk_UA: Вводу / виводу доповіді

en: Add Absences
uk_UA: Додати Відсутності

en: Add Activity
uk_UA: Додати активність

en: Add Activity to Selected Students
uk_UA: Додати в обране активність студентів

en: Add Selected Parents
uk_UA: Додати обрані батьками

en: Add Selected Students
uk_UA: Додати обрані студенти

en: Add a Course
uk_UA: Додати курсу

en: Add a Request
uk_UA: Додати запит

en: Add a School
uk_UA: Додати школи

en: Add a Student
uk_UA: Додати Студентська

en: Add a User
uk_UA: Додати користувача

en: Add a User Profile
uk_UA: Додати профілю користувача

en: Add another marking period
uk_UA: Додати ще один оцінний період

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Address Field
uk_UA: Адресне поле

en: Address Field Category
uk_UA: Категорія Адреса поле

en: Address Fields
uk_UA: Поля адреси

en: Address contains
uk_UA: Адреса містить

en: Addresses
uk_UA: Адреси

en: Administration
uk_UA: Адміністрація

en: Administrator
uk_UA: Адміністратор

en: Administrator w/Custom
uk_UA: Адміністратор ж / Custom

en: Advanced
uk_UA: Передовий

en: Advanced Report
uk_UA: Розширений доповіді

en: Advanced Search
uk_UA: Розширений пошук

en: Affects Class Rank
uk_UA: Впливає на класний чин

en: Affects Honor Roll
uk_UA: Впливає на Honor Roll

en: All
uk_UA: Всі

en: All Contacts
uk_UA: Всі контакти

en: All Courses
uk_UA: Всі курси

en: Allow Eligibility Posting
uk_UA: Дозволити Право Проводка

en: Allowed maximum percent in Anomalous grades
uk_UA: Допускається максимальний відсоток у Аномальні класах

en: Anomalous Grades
uk_UA: Аномальні Оцінки

en: Apply to all Periods for this Course
uk_UA: Застосувати до всіх періодів для цього курсу

en: April
uk_UA: Квітень

en: Are you sure you want to run the scheduler?
uk_UA: Ви дійсно хочете запустити планувальник?

en: Assigned
uk_UA: Призначений

en: Assigned Date
uk_UA: Призначений Дата

en: Assigned Date defaults to today
uk_UA: Призначений Дата за замовчуванням сьогодні

en: Assignment Sorting
uk_UA: Призначення Сортування

en: Assignments
uk_UA: Завдання

en: Associate Parents with Students
uk_UA: Асоційований Батьки зі студентами

en: Associate Students with Parents
uk_UA: Асоційований Студенти з батьками

en: Associated Parents
uk_UA: Пов&#39;язані Батькам

en: Attendance
uk_UA: Відвідуваність

en: Attendance Chart
uk_UA: Діаграма відвідуваності

en: Attendance Codes
uk_UA: Відвідуваність коди

en: Attendance Date
uk_UA: Дата Відвідуваність

en: Attendance Room
uk_UA: Відвідуваність номерів

en: Attendance Start Date this School Year
uk_UA: Відвідуваність Дата початку цього навчального року

en: Attendance Teacher
uk_UA: Участь вчителів

en: August
uk_UA: Серпень

en: Available Seats
uk_UA: Наявність місць

en: Average Absent
uk_UA: Середній Відсутня

en: Average Attendance
uk_UA: Середня відвідуваність

en: Average Attendance by Day
uk_UA: Середня відвідуваність за днем

en: Average Daily Attendance
uk_UA: Середня денна відвідуваність

en: Back to Calendar
uk_UA: Повернутися до календаря

en: Base Grading Scale
uk_UA: Шкала бази класифікації

en: Begins
uk_UA: Починається

en: Between
uk_UA: Між

en: Borderline
uk_UA: Прикордонний

en: Breakoff
uk_UA: Відрив

en: Bus Dropoff
uk_UA: Автобус переривання

en: Bus Pickup
uk_UA: Автобус Пікап

en: Calculate GPA
uk_UA: Обчислити середній бал

en: Calculate GPA and Class Rank
uk_UA: Обчислити середній бал і класний чин

en: Calculate GPA for
uk_UA: Обчислити середній бал за

en: Calendar
uk_UA: Календар

en: Calendars
uk_UA: Календарі

en: Can Edit
uk_UA: Може Змінити

en: Can Use
uk_UA: Можете Використовувати

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Cell Phone
uk_UA: Стільниковий телефон

en: Certificates
uk_UA: Сертифікати

en: Checkbox
uk_UA: Прапорець

en: Choose
uk_UA: Вибирати

en: Choose a Course
uk_UA: Підібрати курс

en: City
uk_UA: Місто

en: Class Pictures
uk_UA: Клас Картинки

en: Class Rank
uk_UA: Класного чину

en: Clear All
uk_UA: Очистити все

en: Coded Pull-Down
uk_UA: Кодовані Pull-Down

en: Comment
uk_UA: Як

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Configuration
uk_UA: Конфігурація

en: Confirm
uk_UA: Підтверджувати

en: Confirm Copy School
uk_UA: Підтвердження копіювання школи

en: Confirm Delete
uk_UA: Підтвердити видалення

en: Confirm Scheduler Run
uk_UA: Підтвердіть Планувальник Виконати

en: Contact Field
uk_UA: Контактна поле

en: Contact Field Category
uk_UA: Контактна поле Категорія

en: Contact Fields
uk_UA: Поля контактів

en: Contact Information
uk_UA: Контактна інформація

en: Contacts
uk_UA: Зв&#39;язки

en: Copy School
uk_UA: Копіювання школи

en: Course
uk_UA: Курс

en: Course End Date
uk_UA: Дата закінчення курсу

en: Course Period
uk_UA: Курс Період

en: Course Periods
uk_UA: Курс Періоди

en: Course Start Date
uk_UA: Дата початку курсу

en: Course Status
uk_UA: Курс статус

en: Course Title
uk_UA: Назва курсу

en: Course to Drop
uk_UA: Курс падати

en: Courses
uk_UA: Курси

en: Create Class Lists for Selected Course Periods
uk_UA: Створити клас списки по окремих періодах курсу

en: Create Class Pictures for Selected Course Periods
uk_UA: Створити клас Картинки для окремих періодів курсу

en: Create Grade Lists for Selected Students
uk_UA: Створення класу Списки для окремих студентів

en: Create Honor Roll for Selected Students
uk_UA: Створити Honor Roll для окремих студентів

en: Create Labels for Selected Students
uk_UA: Створіть етикетки для окремих студентів

en: Create Progress Reports for Selected Students
uk_UA: Створити Звіти про хід робіт по окремим студентам

en: Create Report Cards for Selected Students
uk_UA: Створити звіт карти для окремих студентів

en: Create Transcripts for Selected Students
uk_UA: Створити стенограми для окремих студентів

en: Credit Attempted
uk_UA: Кредитні спроба

en: Credit Category
uk_UA: Кредитні категорії

en: Credit Earned
uk_UA: Кредитні Зароблено

en: Credits
uk_UA: Кредити

en: Currency
uk_UA: Валюта

en: Current Password
uk_UA: Поточний пароль

en: Custody
uk_UA: Утримання під вартою

en: Daily Absences this quarter
uk_UA: Щодня Відсутності в цьому кварталі

en: Daily Summary
uk_UA: Щодня Основна інформація

en: Data Type
uk_UA: Тип даних

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date Format
uk_UA: Формат дати

en: Date Posted
uk_UA: Дата

en: Day
uk_UA: День

en: Days
uk_UA: Дні

en: Days Absent
uk_UA: Дні Відсутня

en: Days Possible
uk_UA: Можливі днів

en: December
uk_UA: Грудень

en: Default
uk_UA: Умовчання

en: Default Calendar for this School
uk_UA: Календар для цієї школи

en: Default for Teacher
uk_UA: За замовчуванням для вчителя

en: Delete
uk_UA: Видаляти

en: Delete Current Schedules
uk_UA: Видалення поточного розкладу

en: Delete Duplicate Attendance
uk_UA: Delete Duplicate відвідуваності

en: Delete this calendar
uk_UA: Видалити цей календар

en: Description
uk_UA: Опис

en: Did not receive
uk_UA: Не отримали

en: Disable login alerts
uk_UA: Вимкнути Увійти оповіщення

en: Display Options
uk_UA: Опції перегляду

en: Display student search screen
uk_UA: Показати студент екран пошуку

en: Do not enroll after this school year
uk_UA: Чи не заявки після цього навчального року

en: Dr
uk_UA: Доктор

en: Drop Course for Selected Students
uk_UA: Залиште курс для окремих студентів

en: Drop Date
uk_UA: Залиште датою

en: Dropped
uk_UA: Випало

en: Due
uk_UA: Два

en: Due Date defaults to today
uk_UA: Завдяки замовчуванням датою за сьогоднішній день

en: Edit Pull-Down
uk_UA: Змінити Pull-Down

en: Eligibility
uk_UA: Прийнятність

en: Email Address
uk_UA: Адреса електронної пошти

en: Ends
uk_UA: Закінчується

en: Enrolled
uk_UA: Вступивши

en: Enrollment
uk_UA: Зарахування

en: Enrollment Codes
uk_UA: Коди реєстрації

en: Enter Eligibility
uk_UA: Введіть Право

en: Entry Times
uk_UA: Вступ Таймс

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Exclude Ungraded Assignments Not Due
uk_UA: Виключити некласифіковані Завдання не з-за

en: Exclude Ungraded E/C Assignments
uk_UA: Виключити некласифіковані E / C Завдання

en: Excused
uk_UA: Поважною

en: Expand All
uk_UA: Розгорнути все

en: Expanded View
uk_UA: Розширений перегляд

en: Extra Credit
uk_UA: Додатковий кредит

en: Failing
uk_UA: В іншому випадку

en: February
uk_UA: Лютий

en: Female
uk_UA: Жіноча

en: Field Name
uk_UA: Ім&#39;я поля

en: File Export Type
uk_UA: Тип файлу експорту

en: Final Grades
uk_UA: Підсумкові оцінки

en: Final Grading Percentages
uk_UA: Прикінцеві Відсотки класифікації

en: Find a Student
uk_UA: Знайти Студентська

en: Find a User
uk_UA: Знайти користувача

en: First Name
uk_UA: Ім&#39;я

en: Friday
uk_UA: П&#39;ятниця

en: From
uk_UA: Від

en: Full Year
uk_UA: Повний рік

en: GPA
uk_UA: ГПД

en: GPA / Class Rank
uk_UA: GPA / класного чину

en: GPA / Class Rank List
uk_UA: GPA / Клас ранг Список

en: GPA Calculation
uk_UA: Розрахунок GPA

en: GPA calculation modifies existing records.
uk_UA: ГПД розрахунку змінює існуючі записи.

en: Gender Restriction
uk_UA: Гендерні обмеження

en: General
uk_UA: Загальний

en: General Info
uk_UA: Загальна інформація

en: Go
uk_UA: Йти

en: Grade Breakdown
uk_UA: Клас Розподіл

en: Grade Level
uk_UA: Клас Рівень

en: Grade Levels
uk_UA: Класах

en: Grade Post Date
uk_UA: Клас Дата повідомлення

en: Grade Posting Begins
uk_UA: Клас Проводка починається

en: Grade Posting Ends
uk_UA: Клас Проводка Кінці

en: Grade Range
uk_UA: Клас Діапазон

en: Grade Scale
uk_UA: Бальною шкалою

en: Gradebook
uk_UA: Залікова книжка

en: Gradebook Grades
uk_UA: Залікова книжка Оцінки

en: Grades
uk_UA: Оцінки

en: Grading Scale
uk_UA: Бальною шкалою

en: Group Assign Student Info
uk_UA: Група Призначення Інформація Студентські

en: Group Drops
uk_UA: Група Краплі

en: Group Requests
uk_UA: Група просить

en: Group Schedule
uk_UA: Група Розклад

en: Group by Family
uk_UA: Угруповання сім&#39;ї

en: Group by family by default
uk_UA: Група сім&#39;єю за замовчуванням

en: Guardians
uk_UA: Правоохоронці

en: Half Day
uk_UA: Півдня

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Highlight Color
uk_UA: Колір виділення

en: History Marking Periods
uk_UA: Історія Маркування Періоди

en: Home Phone
uk_UA: Домашній телефон

en: Home Phone Number
uk_UA: Домашній телефон

en: IP Address
uk_UA: IP-адреса

en: Immunization
uk_UA: Імунізація

en: Include (should be left blank for most categories)
uk_UA: Увімкніть (повинно бути порожнім для більшості категорій)

en: Include Inactive Courses
uk_UA: Увімкніть Неактивні курси

en: Include Inactive Students
uk_UA: Увімкніть неактивних студентів

en: Include Teacher
uk_UA: Увімкніть Учитель

en: Include on Report Card
uk_UA: Включити в табелі

en: Incomplete
uk_UA: Неповний

en: Incomplete Schedules
uk_UA: Неповне розкладу

en: Ineligible
uk_UA: неприйнятні

en: Input Final Grades
uk_UA: Вхідний підсумкових оцінок

en: January
uk_UA: Січень

en: July
uk_UA: Липень

en: June
uk_UA: Червень

en: Last Login
uk_UA: Останнє Увійти

en: Last Name
uk_UA: Прізвище

en: Letter
uk_UA: Лист

en: Letter Text
uk_UA: Текст листа

en: List
uk_UA: Список

en: List Events
uk_UA: Список подій

en: List Students
uk_UA: Список студентів

en: List Unscheduled Students
uk_UA: Список Позапланові студентів

en: Location
uk_UA: Розташування

en: Long Text
uk_UA: Довгий текст

en: Mailing
uk_UA: Поштовий

en: Mailing Address
uk_UA: Поштова адреса

en: Mailing City
uk_UA: Поштовий Сіті

en: Mailing Labels
uk_UA: Поштові наклейки

en: Mailing State
uk_UA: Поштовий держави

en: Mailing Zipcode
uk_UA: Поштовий Поштовий індекс

en: Male
uk_UA: Злий

en: March
uk_UA: Березень

en: Marking Period
uk_UA: Маркування Період

en: Marking Periods
uk_UA: Маркування Періоди

en: May
uk_UA: Може

en: Middle Name
uk_UA: По батькові

en: Miss
uk_UA: Сумувати

en: Missing
uk_UA: Відсутній

en: Missing Request
uk_UA: Відсутність запиту

en: Monday
uk_UA: Понеділок

en: Month
uk_UA: Місяць

en: N/A
uk_UA: N / A

en: Name
uk_UA: Ім&#39;я

en: New Address Field
uk_UA: Нове поле Адреса

en: New Address Field Category
uk_UA: Нова категорія поле Адреса

en: New Contact Field
uk_UA: Нове поле Контакт

en: New Contact Field Category
uk_UA: Новий контакт Поле категорії

en: New Course
uk_UA: Новий курс

en: New Event
uk_UA: Нові події

en: New Marking Period
uk_UA: Новий оціночний період

en: New Password
uk_UA: Новий пароль

en: New Progress Period
uk_UA: Новий період Прогрес

en: New Semester
uk_UA: Новий семестр

en: New Student Field
uk_UA: Нове поле Студентська

en: New Student Field Category
uk_UA: Нова категорія поле Студентська

en: New Subject
uk_UA: Нова тема

en: New User Field
uk_UA: Нове поле Користувач

en: New Year
uk_UA: Новий рік

en: Newest First
uk_UA: Більш нові першими

en: Next Grade
uk_UA: Наступний клас

en: Next grade at current school
uk_UA: Наступний клас у нинішній школі

en: No
uk_UA: На

en: No Access
uk_UA: Немає доступу

en: No Duplicates Found
uk_UA: Збіги не допускаються Знайдено

en: No Students were found.
uk_UA: Ні Студенти були знайдені.

en: No Value
uk_UA: Немає значення

en: None
uk_UA: Жоден

en: Not Graded
uk_UA: Чи не Градуйовані

en: Not Requested
uk_UA: Не потрібно

en: Not Specified
uk_UA: Не визначено

en: Not on
uk_UA: Не на

en: Note
uk_UA: Примітка

en: Note: All unchecked means applies to all addresses
uk_UA: Примітка: Всі кошти безконтрольно поширюється по всіх адресах

en: Notes
uk_UA: Примітки

en: November
uk_UA: Листопад

en: Number
uk_UA: Номер

en: Number of Requests
uk_UA: Кількість запитів

en: OK
uk_UA: ОК

en: October
uk_UA: Жовтень

en: Office Comment
uk_UA: Управління Коментар

en: Office Only
uk_UA: Посади тільки

en: On
uk_UA: На

en: Open
uk_UA: Відкрити

en: Order
uk_UA: Порядок

en: Original View
uk_UA: Оригінальні Переглянути

en: Other Attendance Year-to-date
uk_UA: Інші відвідуваність за рік до дати

en: Other Attendance this quarter
uk_UA: Інші відвідуваності в цьому кварталі

en: Other Contacts
uk_UA: Інші контакти

en: Parent
uk_UA: Батько

en: Parent Course Period
uk_UA: Період Батько курсу

en: Parent w/Custom
uk_UA: Батько ж / Custom

en: Passing
uk_UA: Проходження

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Percent
uk_UA: Відсоток

en: Percent Total
uk_UA: Відсоток Усього

en: Percent of Final Grade
uk_UA: Відсоток від підсумкової оцінки

en: Percentage
uk_UA: Відсоток

en: Percents
uk_UA: Відсотки

en: Period
uk_UA: Період

en: Period-by-period absences
uk_UA: Період, по-період відсутності

en: Periods
uk_UA: Періоди

en: Permissions
uk_UA: Дозволи

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: Phone Number
uk_UA: Номер телефону

en: Points
uk_UA: Окуляри

en: Portal Notes
uk_UA: Портал Notes

en: Present
uk_UA: Теперішній час

en: Principal
uk_UA: Основний

en: Print
uk_UA: Друк

en: Print Class Lists
uk_UA: Друк Списки класів

en: Print Class Pictures
uk_UA: Друк класу Картинки

en: Print Info for Selected Students
uk_UA: Друк Інформація для окремих студентів

en: Print Letters
uk_UA: Друк Листи

en: Print Mailing Labels
uk_UA: Друк поштових наклейок

en: Print Requests
uk_UA: Друк просить

en: Print Schedule
uk_UA: Друк розкладу

en: Print Schedules
uk_UA: Друк розкладу

en: Print Student Info
uk_UA: Інформація друку Студентська

en: Print Student Labels
uk_UA: Друк Студентська етикетки

en: Problem
uk_UA: Проблема

en: Profile
uk_UA: Профіль

en: Profiles
uk_UA: Профілі

en: Progress Reports
uk_UA: Звіти про хід робіт

en: Publishing Options
uk_UA: Параметрів публікації

en: Quarter
uk_UA: Чверть

en: Reason
uk_UA: Причина

en: Recalculate Daily Attendance
uk_UA: Перерахувати Щоденна відвідуваність

en: Relation
uk_UA: Зв&#39;язок

en: Relation to Student
uk_UA: Ставлення до студентської

en: Relevance
uk_UA: Релевантність

en: Remove Marking Period
uk_UA: Видалити оцінний період

en: Report Card Comment Codes
uk_UA: Звітні коди карт Коментар

en: Report Card Comments
uk_UA: Коментарі Табель

en: Report Card Grade
uk_UA: Табель класу

en: Report Card Grade Codes
uk_UA: Звітні коди карток класу

en: Report Card Grading Scale
uk_UA: Табель бальною шкалою

en: Report Cards
uk_UA: Табелі

en: Reports
uk_UA: Звіти

en: Request
uk_UA: Запит

en: Request to Add
uk_UA: Прохання додати

en: Requests
uk_UA: Запити

en: Requests Report
uk_UA: Просить доповіді

en: Required
uk_UA: Потрібен

en: Reset
uk_UA: Скидання

en: Residence
uk_UA: Проживання

en: Result
uk_UA: Результат

en: Retain
uk_UA: Зберігати

en: Rolling / Retention Options
uk_UA: Роллінг / Збереження параметрів

en: Room
uk_UA: Кімната

en: Run Scheduler
uk_UA: Виконати Scheduler

en: Saturday
uk_UA: Субота

en: Save
uk_UA: Економити

en: Scale Value
uk_UA: Scale Значення

en: Schedule
uk_UA: Графік

en: Schedule Report
uk_UA: Розклад доповіді

en: Scheduler Progress
uk_UA: Планувальник Прогрес

en: Scheduling
uk_UA: Планування

en: School
uk_UA: Школа

en: School Information
uk_UA: Інформація про школу

en: School Name
uk_UA: Назва школи

en: School Periods
uk_UA: Школа Періоди

en: School Setup
uk_UA: Школа установки

en: School Status
uk_UA: Школа статус

en: School Year
uk_UA: Навчальний рік

en: Schools
uk_UA: Школи

en: Score Breakoff Points
uk_UA: Окуляри Оцінений відрив

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search All Schools
uk_UA: Пошук Усі школи

en: Search all schools by default
uk_UA: Шукати всі школи за замовчуванням

en: Seats
uk_UA: Місця

en: Select Multiple from Options
uk_UA: Виберіть з кількох параметрів

en: Select the programs that users of this profile can use and which programs those users can use to save information.
uk_UA: Виберіть програми, які користувачі цього профілю можна використовувати і які програми тих користувачів, які можна використовувати для збереження інформації.

en: Semester
uk_UA: Канікули

en: September
uk_UA: Вересень

en: Setup
uk_UA: Установка

en: Short Name
uk_UA: Коротка назва

en: Sort Order
uk_UA: Сортування

en: Staff
uk_UA: Персонал

en: Start Date
uk_UA: Дата початку

en: Starting column
uk_UA: Починаючи колонка

en: Starting row
uk_UA: Починаючи рядком

en: Starts
uk_UA: Запускає

en: State
uk_UA: Стан

en: State Code
uk_UA: Державний звід

en: Status
uk_UA: Статус

en: Student
uk_UA: Студент

en: Student Enrollment Codes
uk_UA: Коди по набору учнів

en: Student Field
uk_UA: Студентська поле

en: Student Field Category
uk_UA: Категорія Студентська поле

en: Student Fields
uk_UA: Студентська Поля

en: Student Grade
uk_UA: Студентська класу

en: Student Grades
uk_UA: Студентська Оцінки

en: Student Info
uk_UA: Студентська інформація

en: Student List
uk_UA: Студентська Список

en: Student Listing
uk_UA: Студентська лістингу

en: Student Name
uk_UA: Ім&#39;я студента

en: Student Requests
uk_UA: Студентська просить

en: Student Schedule
uk_UA: Студентська Розклад

en: Student Screen
uk_UA: Студентська екрану

en: Student Sorting
uk_UA: Студентська Сортування

en: Students
uk_UA: Студенти

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Submit
uk_UA: Представляти

en: Suffix
uk_UA: Суфікс

en: Sunday
uk_UA: Неділя

en: Tab-Delimited (Excel)
uk_UA: Tab-комами (Excel)

en: Take Attendance
uk_UA: Візьміть відвідуваності

en: Takes Attendance
uk_UA: Приймає відвідуваності

en: Teacher
uk_UA: Учитель

en: Teacher & Office
uk_UA: Вчителі та Управління

en: Teacher Comment
uk_UA: Учитель Коментар

en: Teacher Completion
uk_UA: Учитель Завершення

en: Teacher Programs
uk_UA: Учитель Програми

en: Teacher w/Custom
uk_UA: Учитель ж / Custom

en: Teachers
uk_UA: Вчителі

en: Teachers have missing attendance data
uk_UA: Вчителі можуть бути відсутні дані відвідуваності

en: Term
uk_UA: Термін

en: Text
uk_UA: Текст

en: The Daily Attendance for that timeframe has been recalculated.
uk_UA: Щоденне відвідування протягом строків, які були перераховані.

en: The selected date is not today
uk_UA: Обрана дата не сьогодні

en: The selected user's profile now includes access to the selected students.
uk_UA: Профілю обраного користувача тепер включає в себе доступ до обраних студентам.

en: There is already a course scheduled in that period.
uk_UA: Існує вже звичайно заплановано в цей період.

en: This course is not graded.
uk_UA: Це, звичайно, не оцінюються.

en: This person has no information in the system.
uk_UA: Ця людина не має ніякої інформації в системі.

en: Thursday
uk_UA: Четвер

en: Time In
uk_UA: Час У

en: Title
uk_UA: Назва

en: To
uk_UA: До

en: To Student
uk_UA: Для студентського

en: Total
uk_UA: Загальний

en: Totals
uk_UA: Підсумки

en: Transcripts
uk_UA: Стенограми

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

en: Type
uk_UA: Тип

en: Unfilled Requests
uk_UA: Незаповнені просить

en: Ungraded
uk_UA: Несортоване

en: Unweighted GP Value
uk_UA: Незважене П. Значення

en: Unweighted GPA
uk_UA: Незважене ГПД

en: Update
uk_UA: Оновлення

en: Use Gradebook Grades
uk_UA: Використовуйте Залікова книжка Оцінки

en: User
uk_UA: Користувач

en: User Field
uk_UA: Поле користувача

en: User Field Category
uk_UA: Категорія Поле користувача

en: User Fields
uk_UA: Користувач Поля

en: User Info
uk_UA: Інформація користувача

en: User Permissions
uk_UA: Дозволи користувача

en: User Profile
uk_UA: Профіль користувача

en: User Profiles
uk_UA: Профілі користувачів

en: Username
uk_UA: Ім&#39;я користувача

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: Utilities
uk_UA: Комунальні послуги

en: V
uk_UA: В

en: Verify New Password
uk_UA: Перевірте новий пароль

en: Warning
uk_UA: Попередження

en: Website
uk_UA: Веб-сайт

en: Wednesday
uk_UA: Середа

en: Weight Grades
uk_UA: Вага Оцінки

en: Weighted
uk_UA: Зважений

en: Weighted GPA
uk_UA: Зважений ГПД

en: Weighted and unweighted GPA is calculated by dividing the weighted and unweighted grade points configured for each letter grade (assigned in the Report Card Codes setup program) by the base grading scale specified in the school setup.
uk_UA: Зважені та невиважені ГПД розраховується шляхом ділення зваженої і невиваженої класу точки налаштований на кожну букву класу (присвоєно в Табель програмі налаштування коди) за базовою шкали класифікації, зазначеної в школі установки.

en: When do you want to recalculate the daily attendance?
uk_UA: Коли ви хочете, щоб перерахувати щоденної відвідуваності?

en: With
uk_UA: З

en: Without
uk_UA: Без

en: Workplace
uk_UA: Робоче місце

en: YTD
uk_UA: З початку року

en: Year
uk_UA: Рік

en: Year-to-date Daily Absences
uk_UA: Рік до дати Щодня Відсутності

en: You must choose an activity.
uk_UA: Ви повинні вибрати діяльність.

en: You must choose at least one field and one student
uk_UA: Ви повинні вибрати хоча б одне поле і один студент

en: You must choose at least one period and one student.
uk_UA: Ви повинні вибрати хоча б один період, і один студент.

en: You must choose at least one student.
uk_UA: Ви повинні вибрати хоча б один студент.

en: Your current password was incorrect.
uk_UA: Ваш поточний пароль був невірним.

en: Your new password was saved.
uk_UA: Ваш новий пароль був збережений.

en: Your new passwords did not match.
uk_UA: Ваш новий пароль не збігаються.

en: Zip Code
uk_UA: Поштовий індекс

en: Zipcode
uk_UA: Поштовий індекс.
