RosarioSIS - en to sr_BA translation catalogue (516 entries)

en: Student List
sr_BA: Студентски Листа

en: Print
sr_BA: Штампа

en: Help
sr_BA: Помоћи

en: Administrator
sr_BA: Администратор

en: Teacher
sr_BA: Учитељ

en: Parent
sr_BA: Родитељ

en: Student
sr_BA: Студент

en: Your new passwords did not match.
sr_BA: Ваш нови лозинка не одговара.

en: Email
sr_BA: Е-маил

en: New Password
sr_BA: Нови лозинку

en: Verify New Password
sr_BA: Потврдите нову лозинку

en: Submit
sr_BA: Поднети

en: Delete
sr_BA: Избрисати

en: Save
sr_BA: Сачувати

en: Field Name
sr_BA: Назив поља

en: Pull-Down
sr_BA: Пулл-довн

en: Auto Pull-Down
sr_BA: Ауто пулл-довн

en: Edit Pull-Down
sr_BA: Уређивање пулл-довн

en: Coded Pull-Down
sr_BA: Кодираних пулл-довн

en: Select Multiple from Options
sr_BA: Изаберете више у Опције

en: Text
sr_BA: Текст

en: Long Text
sr_BA: Дуже текстове

en: Checkbox
sr_BA: Поље за потврду

en: Number
sr_BA: Број

en: Date
sr_BA: Датум

en: Data Type
sr_BA: Тип података

en: Default
sr_BA: Дефаулт

en: Required
sr_BA: Потребан

en: Sort Order
sr_BA: Сортирање

en: Title
sr_BA: Наслов

en: Category
sr_BA: Категорија

en: Administrator w/Custom
sr_BA: Администратор В / Прилагођено

en: Teacher w/Custom
sr_BA: Наставник В / Прилагођено

en: Parent w/Custom
sr_BA: Родитељ В / Прилагођено

en: Immunization
sr_BA: Имунизација

en: Retain
sr_BA: Задржати

en: Do not enroll after this school year
sr_BA: Не уписују после ове школске године

en: School
sr_BA: Школа

en: School Year
sr_BA: Школска година

en: Marking Period
sr_BA: Обележавање период

en: Error
sr_BA: Грешка

en: Sunday
sr_BA: Недеља

en: Monday
sr_BA: Понедељак

en: Tuesday
sr_BA: Уторак

en: Wednesday
sr_BA: Среда

en: Thursday
sr_BA: Четвртак

en: Friday
sr_BA: Петак

en: Saturday
sr_BA: Субота

en: Day
sr_BA: Дан

en: Days
sr_BA: Дани

en: Student Info
sr_BA: Студентски инфо

en: User Info
sr_BA: Подаци о кориснику

en: Email Address
sr_BA: Е-маил адреса

en: Phone Number
sr_BA: Број телефона

en: Username
sr_BA: Корисничко име

en: N/A
sr_BA: Н /

en: January
sr_BA: Јануар

en: February
sr_BA: Фебруар

en: March
sr_BA: Марш

en: April
sr_BA: Април

en: May
sr_BA: Мај

en: June
sr_BA: Јун

en: July
sr_BA: Јул

en: August
sr_BA: Август

en: September
sr_BA: Септембар

en: October
sr_BA: Октобар

en: November
sr_BA: Новембар

en: December
sr_BA: Децембар

en: Warning
sr_BA: Упозорење

en: Note
sr_BA: Приметити

en: Last Login
sr_BA: Последњи Логин

en: Last Name
sr_BA: Презиме

en: First Name
sr_BA: Име

en: No Access
sr_BA: Нема приступа

en: Profile
sr_BA: Профил

en: Mailing Address
sr_BA: Адреса

en: City
sr_BA: Град

en: State
sr_BA: Држава

en: Zipcode
sr_BA: Зипцоде.

en: Address
sr_BA: Адреса

en: Home Phone
sr_BA: Кућни број телефона

en: Contacts
sr_BA: Контакти

en: Guardians
sr_BA: Чувари

en: Status
sr_BA: Статус

en: School Status
sr_BA: Школа статус

en: Course Status
sr_BA: Статус предмета

en: Contact Information
sr_BA: Контакт информације

en: No
sr_BA: На

en: Grade Level
sr_BA: Разред

en: Address contains
sr_BA: Адреса садржи

en: Relevance
sr_BA: Релевантност

en: Result
sr_BA: Резултат

en: Search
sr_BA: Претраживање

en: Go
sr_BA: Ићи

en: Confirm
sr_BA: Потврдити

en: OK
sr_BA: У реду

en: Cancel
sr_BA: Отказати

en: Grade Levels
sr_BA: Разреда

en: Not Specified
sr_BA: Није одређено

en: No Value
sr_BA: Без вредности

en: All
sr_BA: Све

en: Users
sr_BA: Корисници

en: Permissions
sr_BA: Дозволе

en: Between
sr_BA: Између

en: Enrollment
sr_BA: Упис

en: Scheduling
sr_BA: Заказивање

en: Attendance
sr_BA: Похађање

en: Grades
sr_BA: Оцене

en: Eligibility
sr_BA: Подобност

en: Course
sr_BA: Курс

en: Course Period
sr_BA: Наравно период

en: Choose
sr_BA: Изабрати

en: Request
sr_BA: Захтев

en: Missing Request
sr_BA: Захтев недостаје

en: Days Absent
sr_BA: Одсутни дана

en: YTD
sr_BA: ИТД

en: Weighted GPA
sr_BA: Пондерисана ГПА

en: Unweighted GPA
sr_BA: Непондерисано ГПА

en: GPA
sr_BA: ГПА

en: Weighted
sr_BA: Пондерисана

en: Class Rank
sr_BA: Ранг класе

en: Without
sr_BA: Без

en: With
sr_BA: Са

en: Report Card Grade
sr_BA: Репорт Цард разред

en: Did not receive
sr_BA: Нису примили

en: Ineligible
sr_BA: немају право

en: Activity
sr_BA: Активност

en: Mailing Labels
sr_BA: Налепнице са адресом

en: Next grade at current school
sr_BA: Наредни разред у текућој школској

en: Calendar
sr_BA: Календар

en: Enrolled
sr_BA: Уписаних

en: Password
sr_BA: Шифра

en: Totals
sr_BA: Износи

en: Total
sr_BA: Укупан

en: Staff
sr_BA: Особље

en: Comment
sr_BA: Како

en: Assigned
sr_BA: Додељени

en: Reports
sr_BA: Извештаји

en: Due
sr_BA: Два

en: You must choose at least one period and one student.
sr_BA: Морате изабрати бар једном периоду и један студент.

en: Add Absences
sr_BA: Додај Изостанци

en: Period
sr_BA: Период

en: Office Comment
sr_BA: Канцеларија коментар

en: Teacher Comment
sr_BA: Наставник коментар

en: Update
sr_BA: Ажурирање

en: Present
sr_BA: Присутан

en: Not Present
sr_BA: Није присутан

en: None
sr_BA: Ниједан

en: Half Day
sr_BA: Полудневни

en: Comments
sr_BA: Коментари

en: Courses
sr_BA: Курсеви

en: Short Name
sr_BA: Кратко Име

en: Type
sr_BA: Тип

en: Default for Teacher
sr_BA: Дефаулт за наставника

en: State Code
sr_BA: Стање код

en: Teacher & Office
sr_BA: Наставник и Канцеларија

en: Office Only
sr_BA: Функцију само

en: Absent
sr_BA: Одсутан

en: You must choose at least one student.
sr_BA: Морате изабрати бар једног студента.

en: Course Start Date
sr_BA: Наравно Датум почетка

en: Course End Date
sr_BA: Наравно Датум завршетка

en: Attendance Date
sr_BA: Присуство Датум

en: No Duplicates Found
sr_BA: Нема дупликата Пронађено

en: No Students were found.
sr_BA: Нема Студенти су пронађене.

en: From
sr_BA: Од

en: When do you want to recalculate the daily attendance?
sr_BA: Када желите да прерачунати дневни боравак?

en: Recalculate Daily Attendance
sr_BA: Прерачунајте дневни боравак

en: The Daily Attendance for that timeframe has been recalculated.
sr_BA: Дневни боравак за то временски оквир је поново израчунате.

en: Administration
sr_BA: Администрација

en: Teacher Completion
sr_BA: Наставник Завршетак

en: Average Daily Attendance
sr_BA: Просечан дневни боравак

en: Average Attendance by Day
sr_BA: Просечан Присуство аутора дан

en: Attendance Chart
sr_BA: Похађање Графикон

en: Absence Summary
sr_BA: Одсуство Преглед

en: Utilities
sr_BA: Комуналне услуге

en: Delete Duplicate Attendance
sr_BA: Обриши дупликате Похађање

en: Setup
sr_BA: Сетуп

en: Attendance Codes
sr_BA: Присуство Кодови

en: Teacher Programs
sr_BA: Наставник Програми

en: Take Attendance
sr_BA: Узми Похађање

en: Absences
sr_BA: Изостанци

en: Daily Summary
sr_BA: Дневни Преглед

en: Advanced
sr_BA: Напредан

en: Students
sr_BA: Студенти

en: Days Possible
sr_BA: Могући дана

en: ADA
sr_BA: АДА

en: Average Attendance
sr_BA: Просечан Похађање

en: Average Absent
sr_BA: Просечан одсуству

en: The selected date is not today
sr_BA: Изабрани датум није данас

en: Course Title
sr_BA: Назив курса

en: Student Name
sr_BA: Студент Име

en: Year
sr_BA: Година

en: Month
sr_BA: Месец

en: Student Fields
sr_BA: Студентски Поља

en: Address Fields
sr_BA: Адреса Поља

en: Group by Family
sr_BA: Група од стране породице

en: Phone
sr_BA: Телефон

en: Mailing City
sr_BA: Маилинг Град

en: Mailing State
sr_BA: Маилинг државе

en: Mailing Zipcode
sr_BA: Маилинг Зипцоде

en: Middle Name
sr_BA: Друго име

en: Cell Phone
sr_BA: Мобилни телефон

en: Workplace
sr_BA: На радном месту

en: Zip
sr_BA: Зип

en: Other Contacts
sr_BA: Други контакти

en: Relation to Student
sr_BA: Однос према Студентски

en: List
sr_BA: Списак

en: Teachers
sr_BA: Наставници

en: Begins
sr_BA: Почиње

en: Ends
sr_BA: Завршава

en: You must choose an activity.
sr_BA: Морате изабрати активност.

en: Add Activity to Selected Students
sr_BA: Додај активности на изабране студенте

en: Passing
sr_BA: Доношење

en: Borderline
sr_BA: Границе

en: Failing
sr_BA: У недостатку

en: Incomplete
sr_BA: Непотпун

en: Use Gradebook Grades
sr_BA: Користите Оцене Градебоок

en: Allow Eligibility Posting
sr_BA: Дозволите Право Слање

en: To
sr_BA: На

en: Student Screen
sr_BA: Студентски екрана

en: Add Activity
sr_BA: Додај активности

en: Activities
sr_BA: Активности

en: Entry Times
sr_BA: Улазак Тајмс

en: Enter Eligibility
sr_BA: Унесите Подобност

en: Add
sr_BA: Додати

en: Starts
sr_BA: Почиње

en: Course Periods
sr_BA: Наравно Периоди

en: User
sr_BA: Корисник

en: ID
sr_BA: ИД

en: Description
sr_BA: Опис

en: Original View
sr_BA: Оригинални Погледај

en: Gradebook
sr_BA: Градебоок

en: Include Inactive Students
sr_BA: Укључи Неактивни студенти

en: Problem
sr_BA: Проблем

en: Name
sr_BA: Име

en: Missing
sr_BA: Недостаје

en: Excused
sr_BA: Оправдан

en: Extra Credit
sr_BA: Екстра кредита

en: Points
sr_BA: Тачака

en: Assigned Date
sr_BA: Датумом

en: Due Date
sr_BA: Датум доспећа

en: Percent
sr_BA: Проценат

en: Apply to all Periods for this Course
sr_BA: Примењују се на све Периоди за овај курс

en: Percent of Final Grade
sr_BA: Проценат коначну оцену

en: Percent Total
sr_BA: Проценат Укупно

en: Order
sr_BA: Поредак

en: Calculate GPA for
sr_BA: Израчунајте просек за

en: GPA calculation modifies existing records.
sr_BA: ГПА обрачун модификује постојеће евиденције.

en: Weighted and unweighted GPA is calculated by dividing the weighted and unweighted grade points configured for each letter grade (assigned in the Report Card Codes setup program) by the base grading scale specified in the school setup.
sr_BA: Уочени просек се израчунава тако што се уочени поена за оцену конфигурисан за свако слово разреда (додељен у Извештају кодови програма картице подешавање) од стране скале базу оцењивања наведеним у школи подешавања.

en: GPA Calculation
sr_BA: ГПА Обрачун

en: Calculate GPA and Class Rank
sr_BA: Израчунајте просек и класе Ранг

en: Configuration
sr_BA: Конфигурација

en: Assignments
sr_BA: Задаци

en: Assignment Sorting
sr_BA: Додела Сортирање

en: Newest First
sr_BA: Најновије прво

en: Weight Grades
sr_BA: Тежина оцене

en: Assigned Date defaults to today
sr_BA: Датумом подразумеване до данас

en: Due Date defaults to today
sr_BA: Датум доспећа подразумеване до данас

en: Allowed maximum percent in Anomalous grades
sr_BA: Дозвољени максимум одсто у Аномално разредима

en: Final Grades
sr_BA: Коначне оцене

en: Score Breakoff Points
sr_BA: Резултат Бреакофф Поени

en: Final Grading Percentages
sr_BA: Завршни оцењивања Проценти

en: Grade Post Date
sr_BA: Разред Пост Дате

en: Semester
sr_BA: Празници

en: Quarter
sr_BA: Четвртина

en: Student Grade
sr_BA: Студентски разред

en: Add another marking period
sr_BA: Додати још једну обележавање периоду

en: New Marking Period
sr_BA: Нови Обележавање период

en: Percentage
sr_BA: Проценат

en: Grade Scale
sr_BA: Разред скале

en: Credit Attempted
sr_BA: Покушај кредит

en: Credit Earned
sr_BA: Зарађени кредит

en: Credit Category
sr_BA: Кредитни Категорија

en: Affects Class Rank
sr_BA: Утиче Класа Ранг

en: Remove Marking Period
sr_BA: Уклоните Обележавање период

en: Create Grade Lists for Selected Students
sr_BA: Направите Разред Листе за одабране студенте

en: Grade Breakdown
sr_BA: Разред Бреакдовн

en: This course is not graded.
sr_BA: Овај курс се не оцењује.

en: Letter
sr_BA: Писмо

en: Honor Roll
sr_BA: Часних

en: Principal
sr_BA: Главни

en: Create Honor Roll for Selected Students
sr_BA: Направите ролне части за одабране студенте

en: Certificates
sr_BA: Сертификати

en: Subject
sr_BA: Предмет

en: All Courses
sr_BA: Сви курсеви

en: General
sr_BA: Општи

en: Report Card Comments
sr_BA: Репорт Цард Коментари

en: Clear All
sr_BA: Обриши све

en: Report Cards
sr_BA: Извештај картице

en: Calculate GPA
sr_BA: Израчунајте просек

en: Transcripts
sr_BA: Транскрипти

en: Student Grades
sr_BA: Студентски оцене

en: GPA / Class Rank List
sr_BA: ГПА / Класа ранг листи

en: History Marking Periods
sr_BA: Историја Обележавање Периоди

en: Input Final Grades
sr_BA: Улаз коначне оцене

en: Gradebook Grades
sr_BA: Градебоок оцене

en: Anomalous Grades
sr_BA: Аномалија оцене

en: Progress Reports
sr_BA: Извештаји о напретку

en: GPA / Class Rank
sr_BA: ГПА / Класа Ранг

en: Create Progress Reports for Selected Students
sr_BA: Креирајте извештаје о напретку за одабране студенте

en: Exclude Ungraded E/C Assignments
sr_BA: Искључи ПРИРОДНОГ А / Ц задаци

en: Exclude Ungraded Assignments Not Due
sr_BA: Искључи ПРИРОДНОГ задаци не због

en: Report Card Grading Scale
sr_BA: Извештај картица скала оцењивања

en: Breakoff
sr_BA: Бреакофф

en: Unweighted GP Value
sr_BA: Непондерисано ГП вредност

en: Scale Value
sr_BA: Скала вредности

en: Create Report Cards for Selected Students
sr_BA: Направи картице Извештај за одабрани студенти

en: Expand All
sr_BA: Прошири све

en: Ungraded
sr_BA: ПРИРОДНОГ

en: Grade Range
sr_BA: Разред Опсег

en: Website
sr_BA: Вебсајт

en: Create Transcripts for Selected Students
sr_BA: Направите Транскрипти за одабране студенте

en: Marking Periods
sr_BA: Обележавање Периоди

en: Credits
sr_BA: Кредити

en: Next Grade
sr_BA: Наредни разред

en: Include on Report Card
sr_BA: Укључи о Репорт Цард

en: Percents
sr_BA: Процената

en: Year-to-date Daily Absences
sr_BA: Године до данас Дневни Изостанци

en: Daily Absences this quarter
sr_BA: Дневни Изостанци овом кварталу

en: Other Attendance Year-to-date
sr_BA: Присуство других Година-то-дате

en: Other Attendance this quarter
sr_BA: Други Похађање овог квартала

en: Period-by-period absences
sr_BA: Период по период одсуства

en: Message
sr_BA: Порука

en: Dropped
sr_BA: Избрисано

en: Available Seats
sr_BA: Преглед слободних места

en: Room
sr_BA: Соба

en: Seats
sr_BA: Седишта

en: Takes Attendance
sr_BA: Води Похађање

en: Affects Honor Roll
sr_BA: Утиче часних

en: Gender Restriction
sr_BA: Пол Ограничење

en: Male
sr_BA: Зло

en: Female
sr_BA: Жена

en: Grading Scale
sr_BA: Скала оцењивања

en: Not Graded
sr_BA: Не оцењује

en: Parent Course Period
sr_BA: Родитељ периоду предавања на курсу

en: New Course
sr_BA: Нови курс

en: New Subject
sr_BA: Нови предмет

en: Drop Course for Selected Students
sr_BA: Пад Курс за одабрани студенти

en: Course to Drop
sr_BA: Наравно да пада

en: Choose a Course
sr_BA: Изаберите Курс

en: Drop Date
sr_BA: Пад Датум

en: Request to Add
sr_BA: Захтев за додавање

en: Start Date
sr_BA: Датум почетка

en: Student Schedule
sr_BA: Студентски Распоред

en: Student Requests
sr_BA: Студентски захтеви

en: Group Schedule
sr_BA: Група Распоред

en: Group Requests
sr_BA: Група Захтеви

en: Group Drops
sr_BA: Група Капи

en: Print Schedules
sr_BA: Принт Распореди

en: Print Class Lists
sr_BA: Штампање листе класа

en: Print Class Pictures
sr_BA: Принт Слике класе

en: Print Requests
sr_BA: Принт Захтеви

en: Schedule Report
sr_BA: Распоред извештаја

en: Requests Report
sr_BA: Репорт рекуестс

en: Unfilled Requests
sr_BA: Непопуњена Захтеви

en: Incomplete Schedules
sr_BA: Непотпуне Распореди

en: Add / Drop Report
sr_BA: Додај / Избаци извештаја

en: Run Scheduler
sr_BA: Покрени Планер

en: Schedule
sr_BA: Распоред

en: Class Pictures
sr_BA: Класе Слике

en: Create Class Lists for Selected Course Periods
sr_BA: Креирајте листе класа за одабраном курсу периода

en: Reset
sr_BA: Ресетовање

en: Create Class Pictures for Selected Course Periods
sr_BA: Направите слике Класа за одабраном курсу периода

en: Include Teacher
sr_BA: Укључи наставника

en: On
sr_BA: На

en: Not on
sr_BA: Не на

en: Term
sr_BA: Термин

en: Periods
sr_BA: Периоди

en: Add a Request
sr_BA: Додај захтев

en: Number of Requests
sr_BA: Број захтева

en: Include Inactive Courses
sr_BA: Укључи Неактивни курсеви

en: Print Schedule
sr_BA: Принт Распоред

en: Add a Course
sr_BA: Додај Курс

en: There is already a course scheduled in that period.
sr_BA: Већ постоји курс планирано у том периоду.

en: Full Year
sr_BA: Цела година

en: List Students
sr_BA: Списак студената

en: List Unscheduled Students
sr_BA: Листа непланиране Студенти

en: Requests
sr_BA: Захтеви

en: Open
sr_BA: Отворен

en: Delete Current Schedules
sr_BA: Обриши Тренутни Распореди

en: Confirm Scheduler Run
sr_BA: Потврди Планер Покрени

en: Are you sure you want to run the scheduler?
sr_BA: Да ли сте сигурни да желите да покренете планер?

en: Scheduler Progress
sr_BA: Планер Напредак

en: Location
sr_BA: Локација

en: Access Log
sr_BA: Приступ Приступи

en: User Profile
sr_BA: Кориснички профил

en: IP Address
sr_BA: ИП адреса

en: Default Calendar for this School
sr_BA: Дефаулт Цалендар за ове школе

en: New Event
sr_BA: Нови догађај

en: Notes
sr_BA: Белешке

en: Back to Calendar
sr_BA: Назад на календар

en: Delete this calendar
sr_BA: Избриши овај календар

en: List Events
sr_BA: Листа Догађаји

en: School Periods
sr_BA: Периоди школе

en: Report Card Grade Codes
sr_BA: Извештај картица Разред Кодови

en: Report Card Comment Codes
sr_BA: Извештај картица Коментар Кодови

en: Confirm Copy School
sr_BA: Потврди школе Копирање

en: New Year
sr_BA: Нова Година

en: New Semester
sr_BA: Нови семестар

en: New Progress Period
sr_BA: Нови Напредак период

en: Grade Posting Begins
sr_BA: Слање порука у зависности разреда почиње

en: Grade Posting Ends
sr_BA: Разред Слање Завршава

en: School Setup
sr_BA: Школе за подешавање

en: Portal Notes
sr_BA: Белешке портал

en: Calendars
sr_BA: Календари

en: Rollover
sr_BA: Ролловер

en: School Information
sr_BA: Информације школе

en: Add a School
sr_BA: Додај школе

en: Copy School
sr_BA: Копирање школе

en: Publishing Options
sr_BA: Опције објављивања

en: * one per line
sr_BA: * Један по линији

en: Schools
sr_BA: Школе

en: Student Enrollment Codes
sr_BA: За упис студената Кодови

en: School Name
sr_BA: Име школе

en: Base Grading Scale
sr_BA: База скала оцењивања

en: The selected user's profile now includes access to the selected students.
sr_BA: Изабрани профил корисника сада укључује приступ изабраних студената.

en: student from that user
sr_BA: студент из тог корисника

en: remove access to
sr_BA: уклонити приступ

en: Add Selected Parents
sr_BA: Додај изабрана Родитељи

en: Parents
sr_BA: Родитељи

en: Address Field
sr_BA: Адреса на терену

en: Address Field Category
sr_BA: Адреса поља Категорија

en: New Address Field
sr_BA: Нова адреса поља

en: New Address Field Category
sr_BA: Нова адреса поља Категорија

en: Residence
sr_BA: Пребивалиште

en: Mailing
sr_BA: Мејлинг

en: Note: All unchecked means applies to all addresses
sr_BA: Напомена: Све непроверена значи односи се на све адресе

en: You must choose at least one field and one student
sr_BA: Морате изабрати бар једно поље и један студент

en: Rolling / Retention Options
sr_BA: Ваљање / Задржавање опције

en: Attendance Start Date this School Year
sr_BA: Присуство Датум почетка ове школске године

en: Letter Text
sr_BA: Леттер тект

en: Attendance Teacher
sr_BA: Присуство наставника

en: Attendance Room
sr_BA: Присуство у соби

en: Create Labels for Selected Students
sr_BA: Направите Налепнице за одабрани студенти

en: To Student
sr_BA: За Студентски

en: Starting row
sr_BA: Полазећи ред

en: Starting column
sr_BA: Полазећи колони

en: Add a Student
sr_BA: Додај Студентски

en: Group Assign Student Info
sr_BA: Група Додели СТУДЕНТСКИ ИНФО

en: Associate Parents with Students
sr_BA: Сарадник Родитељи са студентима

en: Advanced Report
sr_BA: Напредни извештај

en: Print Letters
sr_BA: Штампаним словима

en: Print Mailing Labels
sr_BA: Принт етикете Мејлинг

en: Print Student Labels
sr_BA: Принт етикете Студентски

en: Print Student Info
sr_BA: Принт СТУДЕНТСКИ ИНФО

en: Contact Fields
sr_BA: Контакт Поља

en: Enrollment Codes
sr_BA: Упис Кодови

en: Associated Parents
sr_BA: Асошијетед Родитељи

en: Contact Field
sr_BA: Контакт Поље

en: Contact Field Category
sr_BA: Контакт Категорија поље

en: New Contact Field
sr_BA: Нови контакт поља

en: New Contact Field Category
sr_BA: Нови контакт поља Категорија

en: Custody
sr_BA: Старатељство

en: Print Info for Selected Students
sr_BA: Принт Информације за одабрани студенти

en: Find a Student
sr_BA: Пронађи Студентски

en: Search All Schools
sr_BA: Тражи све школе

en: Advanced Search
sr_BA: Напредна претрага

en: Expanded View
sr_BA: Проширени Погледај

en: Student Field
sr_BA: Студентски Поље

en: Student Field Category
sr_BA: Студентски поља Категорија

en: New Student Field
sr_BA: Нови студентски поља

en: New Student Field Category
sr_BA: Нови студентски поља Категорија

en: Include (should be left blank for most categories)
sr_BA: Укључују (треба оставити празно за већину категорија)

en: Bus Pickup
sr_BA: Аутобус Комби

en: Bus Dropoff
sr_BA: Аутобус Дропофф

en: Relation
sr_BA: Однос

en: Suffix
sr_BA: Суфикс

en: II
sr_BA: ИИ

en: III
sr_BA: ИИИ

en: IV
sr_BA: ИВ

en: V
sr_BA: У

en: Time In
sr_BA: Време у

en: Time Out
sr_BA: Тиме Оут

en: Reason
sr_BA: Разлог

en: Add Selected Students
sr_BA: Додај одабраних студената

en: Can Use
sr_BA: Могу користити

en: Can Edit
sr_BA: Можете моњати

en: Profiles
sr_BA: Профили

en: General Info
sr_BA: Опште информације

en: Add a User
sr_BA: Додај корисника

en: Associate Students with Parents
sr_BA: Сарадник Студенти са родитељима

en: User Profiles
sr_BA: Корисничке профиле

en: User Permissions
sr_BA: Корисник Дозволе

en: User Fields
sr_BA: Корисник Поља

en: Your current password was incorrect.
sr_BA: Ваша тренутна лозинка је погрешна.

en: Your new password was saved.
sr_BA: Своју нову лозинку била спашена.

en: Display Options
sr_BA: Опције приказа

en: Student Listing
sr_BA: Студентски Оглас

en: Student Sorting
sr_BA: Студентски Сортирање

en: File Export Type
sr_BA: Филе извоза Тип

en: Tab-Delimited (Excel)
sr_BA: Таб-Разграничени (Екцел)

en: Display student search screen
sr_BA: Прикажи студената за претрагу екран

en: Group by family by default
sr_BA: Група од стране породице по дефаулту

en: Search all schools by default
sr_BA: Претражи све школе по дефаулту

en: Highlight Color
sr_BA: Боја за истицање

en: Date Format
sr_BA: Формат датума

en: Disable login alerts
sr_BA: Онемогући упозорења пријавите се

en: Current Password
sr_BA: Тренутну лозинку

en: Home Phone Number
sr_BA: Кућни број телефона

en: All Contacts
sr_BA: Све контакте

en: Addresses
sr_BA: Адресе

en: Confirm Delete
sr_BA: Потврди брисање

en: Select the programs that users of this profile can use and which programs those users can use to save information.
sr_BA: Изаберите програме које корисници овог профила могу да користе и које програме те корисници могу да користе за чување информација.

en: Add a User Profile
sr_BA: Додајте Профил

en: Find a User
sr_BA: Пронађи корисника

en: Miss
sr_BA: Пропустити

en: Dr
sr_BA: Др

en: User Field
sr_BA: Корисник поље

en: User Field Category
sr_BA: Корисник поља Категорија

en: New User Field
sr_BA: Нови корисник поље

en: Not Requested
sr_BA: Не тражи

en: Zip Code
sr_BA: Поштански број

en: Date Posted
sr_BA: Датум објављивања

en: Teachers have missing attendance data
sr_BA: Наставници имају недостаје присуство података

en: This person has no information in the system.
sr_BA: Ова особа нема информација у систему.

en: Currency
sr_BA: Валута
