RosarioSIS - en to lv_LV translation catalogue (475 entries)

en: * one per line
lv_LV: * Vienam katrā rindiņā

en: Absence Summary
lv_LV: Prombūtne kopsavilkums

en: Absences
lv_LV: Kavējumiem

en: Absent
lv_LV: Nav

en: Activities
lv_LV: Aktivitātes

en: Activity
lv_LV: Darbības

en: Add
lv_LV: Pievienot

en: Add / Drop Report
lv_LV: Add / Drop Ziņojums

en: Add Absences
lv_LV: Pievienot kavējumiem

en: Add Activity
lv_LV: Pievienot nodarbi

en: Add Activity to Selected Students
lv_LV: Pievienot aktivitātes, lai Atlasītie studenti

en: Add Selected Parents
lv_LV: Pievienot atlasītos Vecāki

en: Add Selected Students
lv_LV: Pievienot atlasītos Students

en: Add a Course
lv_LV: Pievienot Course

en: Add a Request
lv_LV: Pievienot pieprasījums

en: Add a School
lv_LV: Pievienot Skolas

en: Add a Student
lv_LV: Pievienot Student

en: Add a User
lv_LV: Pievienot lietotāju

en: Add a User Profile
lv_LV: Pievienot Lietotāja profils

en: Add another marking period
lv_LV: Pievienot citu marķējumu periods

en: Address
lv_LV: Adrese

en: Address Field
lv_LV: Adreses lauks

en: Address Field Category
lv_LV: Adreses lauks Kategorija

en: Address Fields
lv_LV: Adrese lauki

en: Address contains
lv_LV: Adrese satur

en: Addresses
lv_LV: Adreses

en: Administration
lv_LV: Pārvalde

en: Administrator
lv_LV: Administrators

en: Administrator w/Custom
lv_LV: Administrators w / Custom

en: Advanced Report
lv_LV: Advanced ziņojums

en: Advanced Search
lv_LV: Izvērstā meklēšana

en: Affects Class Rank
lv_LV: Ietekmē Class Rank

en: Affects Honor Roll
lv_LV: Ietekmē Honor Roll

en: All
lv_LV: Visi

en: All Contacts
lv_LV: Visi kontakti

en: All Courses
lv_LV: Visi kursi

en: Allow Eligibility Posting
lv_LV: Atļaut Tiesības Posting

en: Allowed maximum percent in Anomalous grades
lv_LV: Pieļaujamā maksimālā procentiem anomāls pakāpes

en: Anomalous Grades
lv_LV: Anomāls pakāpes

en: Apply to all Periods for this Course
lv_LV: Piemērota attiecībā uz visiem šo kursu periodi

en: April
lv_LV: Aprīlis

en: Are you sure you want to run the scheduler?
lv_LV: Vai tiešām vēlaties palaist plānotāja?

en: Assigned
lv_LV: Piešķirtie

en: Assigned Date
lv_LV: Piešķirtie datums

en: Assigned Date defaults to today
lv_LV: Piešķirtie Datums noklusējumus šodien

en: Assignment Sorting
lv_LV: Pielietojums Kārtošana

en: Assignments
lv_LV: Uzdevumi

en: Associate Parents with Students
lv_LV: Associate Vecāki ar studentiem

en: Associate Students with Parents
lv_LV: Associate Skolēni ar vecākiem

en: Associated Parents
lv_LV: Associated Vecāki

en: Attendance
lv_LV: Apmeklētība

en: Attendance Chart
lv_LV: Apmeklējumu attēls

en: Attendance Codes
lv_LV: Apmeklējumu kodi

en: Attendance Date
lv_LV: Apmeklējumu laiks

en: Attendance Room
lv_LV: Apmeklējumu istaba

en: Attendance Start Date this School Year
lv_LV: Apmeklējumu Sākuma datums šajā mācību gadā

en: Attendance Teacher
lv_LV: Apmeklējumu skolotājs

en: August
lv_LV: Augusts

en: Available Seats
lv_LV: Pieejamām sēdvietām

en: Average Absent
lv_LV: Vidējā Nav

en: Average Attendance
lv_LV: Vidējais apmeklējums

en: Average Attendance by Day
lv_LV: Vidējais apmeklējums dienā

en: Average Daily Attendance
lv_LV: Vidējā dienas apmeklējums

en: Back to Calendar
lv_LV: Atpakaļ uz kalendāru

en: Base Grading Scale
lv_LV: Base vērtējumu skala

en: Begins
lv_LV: Sākas

en: Between
lv_LV: Starp

en: Borderline
lv_LV: Pierobežas

en: Bus Dropoff
lv_LV: Autobusu Dropoff

en: Bus Pickup
lv_LV: Autobusu Pikaps

en: Calculate GPA
lv_LV: Aprēķināt VIN

en: Calculate GPA and Class Rank
lv_LV: Aprēķināt GPA un klases rangu

en: Calculate GPA for
lv_LV: Aprēķināt GPA par

en: Calendar
lv_LV: Kalendārs

en: Calendars
lv_LV: Kalendāri

en: Can Edit
lv_LV: Var rediģēt

en: Can Use
lv_LV: Var izmantot

en: Cancel
lv_LV: Atcelt

en: Category
lv_LV: Kategorija

en: Certificates
lv_LV: Sertifikāti

en: Checkbox
lv_LV: Izvēles rūtiņa

en: Choose
lv_LV: Izvēlieties

en: Choose a Course
lv_LV: Izvēlieties kursu

en: Class Pictures
lv_LV: Klases Pictures

en: Class Rank
lv_LV: Klases Rank

en: Clear All
lv_LV: Notīrīt visu

en: Coded Pull-Down
lv_LV: Kodētie Pull-Down

en: Comment
lv_LV: Kā

en: Comments
lv_LV: Komentāri

en: Configuration
lv_LV: Konfigurācija

en: Confirm
lv_LV: Apstiprināt

en: Confirm Copy School
lv_LV: Apstiprināt kopēšanu skola

en: Confirm Delete
lv_LV: Apstiprināt dzēšanu

en: Confirm Scheduler Run
lv_LV: Apstiprināt Scheduler Run

en: Contact Field
lv_LV: Sazināties Lauks

en: Contact Field Category
lv_LV: Sazināties Lauks Kategorija

en: Contact Fields
lv_LV: Kontakti lauki

en: Contact Information
lv_LV: Kontaktinformācija

en: Contacts
lv_LV: Kontakti

en: Copy School
lv_LV: Copy skola

en: Course
lv_LV: Kurss

en: Course End Date
lv_LV: Kursa beigu datums

en: Course Period
lv_LV: Kursu laiks

en: Course Periods
lv_LV: Kursa Periodi

en: Course Start Date
lv_LV: Kursa sākuma datums

en: Course Status
lv_LV: Kursa statuss

en: Course Title
lv_LV: Kursa nosaukums

en: Course to Drop
lv_LV: Protams Drop

en: Courses
lv_LV: Kursi

en: Create Class Lists for Selected Course Periods
lv_LV: Izveidot klases Saraksti, Selected Course periodi

en: Create Class Pictures for Selected Course Periods
lv_LV: Izveidot klases Attēli izvēlētajiem Course periodi

en: Create Grade Lists for Selected Students
lv_LV: Izveidot kategorijas Saraksti Atlasīts Students

en: Create Honor Roll for Selected Students
lv_LV: Izveidot Honor Roll izvēlētajiem studentiem

en: Create Labels for Selected Students
lv_LV: Izveidot Uzlīmes Atlasīts Students

en: Create Progress Reports for Selected Students
lv_LV: Izveidot progresa ziņojumi par Atlasīts Students

en: Create Report Cards for Selected Students
lv_LV: Izveidot pārskatu Kartes Selected Students

en: Create Transcripts for Selected Students
lv_LV: Izveidot stenogrammas izvēlētajiem studentiem

en: Credit Attempted
lv_LV: Kredītu mēģinājums

en: Credit Category
lv_LV: Credit Kategorija

en: Credit Earned
lv_LV: Kredītu Nopelnītās

en: Credits
lv_LV: Kredīti

en: Currency
lv_LV: Valūta

en: Custody
lv_LV: Turētājbankas

en: Daily Absences this quarter
lv_LV: Dienas kavējumiem šajā ceturksnī

en: Daily Summary
lv_LV: Dienas kopsavilkums

en: Data Type
lv_LV: Datu tips

en: Date
lv_LV: Datums

en: Date Format
lv_LV: Datuma formāts

en: Date Posted
lv_LV: Publicēšanas datums

en: Day
lv_LV: Diena

en: Days
lv_LV: Dienas

en: Days Absent
lv_LV: Dienas ārpus

en: Days Possible
lv_LV: Dienas Iespējamās

en: December
lv_LV: Decembris

en: Default Calendar for this School
lv_LV: Default Calendar par šo skolu

en: Default for Teacher
lv_LV: Default Skolotāju

en: Delete
lv_LV: Dzēst

en: Delete Current Schedules
lv_LV: Dzēst Current grafiki

en: Delete Duplicate Attendance
lv_LV: Izdzēst dublikāts apmeklējums

en: Delete this calendar
lv_LV: Dzēst šo kalendāru

en: Description
lv_LV: Apraksts

en: Did not receive
lv_LV: Nesaņēma

en: Disable login alerts
lv_LV: Izslēgt login brīdinājumus

en: Display Options
lv_LV: Displeja opcijas

en: Display student search screen
lv_LV: Displejs students meklēšanas ekrāns

en: Do not enroll after this school year
lv_LV: Nelietojiet uzņemt pēc tam, kad šajā mācību gadā

en: Drop Course for Selected Students
lv_LV: Drop kursi Atlasīts Students

en: Drop Date
lv_LV: Drop datums

en: Dropped
lv_LV: Kritās

en: Due
lv_LV: Divi

en: Due Date defaults to today
lv_LV: Maksājuma Datums noklusējumus šodien

en: Edit Pull-Down
lv_LV: Rediģēt Pull-Down

en: Eligibility
lv_LV: Tiesības

en: Email
lv_LV: E-pasts

en: Email Address
lv_LV: E-pasta adrese

en: Ends
lv_LV: Beidzas

en: Enrolled
lv_LV: Reģistrējušies

en: Enrollment
lv_LV: Uzņemšana

en: Enrollment Codes
lv_LV: Uzņemšanas kodi

en: Enter Eligibility
lv_LV: Ievadiet Tiesības

en: Error
lv_LV: Kļūda

en: Exclude Ungraded Assignments Not Due
lv_LV: Izslēgt nešķiroti uzdevumu nav jāmaksā

en: Exclude Ungraded E/C Assignments
lv_LV: Izslēgt nešķiroti E / C uzdevumu

en: Excused
lv_LV: Aizbildinājās

en: Expand All
lv_LV: Izvērst visu

en: Expanded View
lv_LV: Expanded Apskatīt

en: Extra Credit
lv_LV: Ekstra Credit

en: Failing
lv_LV: Ja neizdodas

en: February
lv_LV: Februāris

en: Female
lv_LV: Sieviete

en: Field Name
lv_LV: Lauka nosaukums

en: File Export Type
lv_LV: Fails Eksportēt tips

en: Final Grades
lv_LV: Gala pakāpes

en: Final Grading Percentages
lv_LV: Nobeiguma Šķirošana Procenti

en: Find a Student
lv_LV: Atrast Student

en: Find a User
lv_LV: Meklēt lietotāju

en: First Name
lv_LV: Vārds

en: Friday
lv_LV: Piektdiena

en: From
lv_LV: No

en: Full Year
lv_LV: Pilna Gads

en: GPA
lv_LV: VIN

en: GPA / Class Rank List
lv_LV: GPA / Class Rank saraksts

en: GPA Calculation
lv_LV: VIN aprēķināšana

en: GPA calculation modifies existing records.
lv_LV: GPA aprēķinu pārveido esošos ierakstus.

en: Gender Restriction
lv_LV: Dzimumu ierobežošanu

en: General
lv_LV: Vispārīgi

en: General Info
lv_LV: Vispārīga informācija

en: Go
lv_LV: Iet

en: Grade Breakdown
lv_LV: Sadalījums pēc pakāpēm

en: Grade Level
lv_LV: Pakāpes līmenī

en: Grade Levels
lv_LV: Klašu

en: Grade Post Date
lv_LV: Novērtējums Post datums

en: Grade Posting Begins
lv_LV: Novērtējums Posting Begins

en: Grade Posting Ends
lv_LV: Novērtējums Posting Beidzas

en: Grade Scale
lv_LV: Ballu skalas

en: Gradebook Grades
lv_LV: Gradebook pakāpes

en: Grades
lv_LV: Pakāpes

en: Grading Scale
lv_LV: Skalu

en: Group Assign Student Info
lv_LV: Grupa Piešķirt Studentu Info

en: Group Drops
lv_LV: Grupa Drops

en: Group Requests
lv_LV: Grupa Pieprasījumi

en: Group Schedule
lv_LV: Grupas Kalendārs

en: Group by Family
lv_LV: Grupēt pēc ģimenes

en: Group by family by default
lv_LV: Grupēt pēc ģimenes pēc noklusējuma

en: Guardians
lv_LV: Aizbildņiem

en: Help
lv_LV: Palīdzība

en: Highlight Color
lv_LV: Iezīmēt krāsu

en: History Marking Periods
lv_LV: Vēsture Marķēšanas Periodi

en: Home Phone Number
lv_LV: Mājas tālruņa numurs

en: IP Address
lv_LV: IP adrese

en: Immunization
lv_LV: Imunizācija

en: Include (should be left blank for most categories)
lv_LV: Iekļaut (jāatstāj tukša vairumam kategorijām)

en: Include Inactive Courses
lv_LV: Iekļaut Neaktīvs Kursi

en: Include Inactive Students
lv_LV: Iekļaut Neaktīvs Students

en: Include Teacher
lv_LV: Iekļaut skolotājs

en: Include on Report Card
lv_LV: Iekļaut par ziņojumu kartes

en: Incomplete
lv_LV: Nepilnīgs

en: Incomplete Schedules
lv_LV: Nepilnīga grafiki

en: Ineligible
lv_LV: Neattiecināmās

en: Input Final Grades
lv_LV: Ievades Final pakāpes

en: January
lv_LV: Janvāris

en: July
lv_LV: Jūlijs

en: June
lv_LV: Jūnijs

en: Last Login
lv_LV: Pēdējais Login

en: Last Name
lv_LV: Uzvārds

en: Letter
lv_LV: Vēstule

en: Letter Text
lv_LV: Vēstules teksts

en: List
lv_LV: Saraksts

en: List Events
lv_LV: List Pasākumi

en: List Students
lv_LV: Saraksts Studenti

en: List Unscheduled Students
lv_LV: Saraksts neplānotā Studenti

en: Location
lv_LV: Atrašanās vieta

en: Long Text
lv_LV: Long teksts

en: Mailing
lv_LV: Pasta

en: Mailing Address
lv_LV: Pasta adrese

en: Mailing City
lv_LV: Pasta City

en: Mailing Labels
lv_LV: Adrešu uzlīmes

en: Mailing State
lv_LV: Pasta Valsts

en: Mailing Zipcode
lv_LV: Pasta pasta indeksu

en: Male
lv_LV: Ļaunums

en: March
lv_LV: Marts

en: Marking Period
lv_LV: Marķēšanas periods

en: Marking Periods
lv_LV: Marķēšanas Periodi

en: May
lv_LV: Maijs

en: Message
lv_LV: Ziņa

en: Middle Name
lv_LV: Tuvie Vārds

en: Miss
lv_LV: Palaist garām

en: Missing
lv_LV: Pazudis

en: Missing Request
lv_LV: Trūkst pieprasījums

en: Monday
lv_LV: Pirmdiena

en: Month
lv_LV: Mēnesis

en: N/A
lv_LV: N / A

en: Name
lv_LV: Vārds

en: New Address Field
lv_LV: Jauna adrese lauks

en: New Address Field Category
lv_LV: Jauna adrese lauks Kategorija

en: New Contact Field
lv_LV: Jauna kontaktpersona lauks

en: New Contact Field Category
lv_LV: Jauna kontaktpersona lauks Kategorija

en: New Event
lv_LV: Jauns notikums

en: New Marking Period
lv_LV: Jauns marķējums periods

en: New Password
lv_LV: Jaunā parole

en: New Progress Period
lv_LV: New Progress periods

en: New Semester
lv_LV: Jauns semestris

en: New Student Field
lv_LV: New Student lauks

en: New Student Field Category
lv_LV: New Student lauks Kategorija

en: New Subject
lv_LV: Jauna tēma

en: New User Field
lv_LV: Jauna lietotāja lauks

en: New Year
lv_LV: Jaunais gads

en: Newest First
lv_LV: Jaunākais pirmais

en: Next Grade
lv_LV: Nākamā pakāpe

en: Next grade at current school
lv_LV: Nākamā pakāpe pēc pašreizējā skolā

en: No
lv_LV: Gada

en: No Access
lv_LV: Nav pieejas

en: No Duplicates Found
lv_LV: Nr dublikātus atrasti

en: No Students were found.
lv_LV: Nr Studenti netika atrasts.

en: No Value
lv_LV: Nav vērtības

en: None
lv_LV: Neviens

en: Not Graded
lv_LV: Nav šķiroti

en: Not Present
lv_LV: Nav klāt

en: Not Requested
lv_LV: Nav pieprasījusi

en: Not Specified
lv_LV: Nav norādīts

en: Not on
lv_LV: Ne par

en: Note
lv_LV: Piezīme

en: Note: All unchecked means applies to all addresses
lv_LV: Piezīme: Visi nekontrolēti līdzekļus attiecas uz visām adresēm

en: Notes
lv_LV: Piezīmes

en: November
lv_LV: Novembris

en: Number
lv_LV: Skaits

en: Number of Requests
lv_LV: Pieprasījumu skaits

en: October
lv_LV: Oktobris

en: Office Comment
lv_LV: Biroja Komentārs

en: Office Only
lv_LV: Biroja Tikai

en: On
lv_LV: Gada

en: Open
lv_LV: Atvērt

en: Order
lv_LV: Pasūtījumi

en: Original View
lv_LV: Original Apskatīt

en: Other Attendance Year-to-date
lv_LV: Citas apmeklējums Gads jaunākās

en: Other Attendance this quarter
lv_LV: Citas apmeklējums šajā ceturksnī

en: Other Contacts
lv_LV: Citas kontaktpersonas

en: Parent
lv_LV: Mātes

en: Parent Course Period
lv_LV: Parent Kursa periods

en: Parent w/Custom
lv_LV: Mātes w / Custom

en: Parents
lv_LV: vecākiem

en: Passing
lv_LV: Piespēles

en: Password
lv_LV: Parole

en: Percent
lv_LV: Procents

en: Percent Total
lv_LV: Procenti Kopā

en: Percent of Final Grade
lv_LV: Procenti no gala pakāpē

en: Percentage
lv_LV: Procentos

en: Percents
lv_LV: Procenti

en: Period
lv_LV: Periods

en: Period-by-period absences
lv_LV: Laikposms-by-perioda kavējumi

en: Periods
lv_LV: Periodi

en: Permissions
lv_LV: Atļaujas

en: Phone
lv_LV: Tālrunis

en: Phone Number
lv_LV: Tālruņa numurs

en: Points
lv_LV: Punkti

en: Portal Notes
lv_LV: Portāls norāda,

en: Principal
lv_LV: Galvenā

en: Print
lv_LV: Drukāt

en: Print Class Lists
lv_LV: Drukāt Class saraksti

en: Print Class Pictures
lv_LV: Drukāt Class Pictures

en: Print Info for Selected Students
lv_LV: Drukāt Info izvēlētajiem studentiem

en: Print Letters
lv_LV: Drukāt Burti

en: Print Mailing Labels
lv_LV: Drukāt pasta sūtījumu uzlīmes

en: Print Requests
lv_LV: Drukāt Pieprasījumi

en: Print Schedule
lv_LV: Drukāt Kalendārs

en: Print Schedules
lv_LV: Drukāt grafiki

en: Print Student Info
lv_LV: Drukāt Studentu Info

en: Print Student Labels
lv_LV: Drukāt Studentu Labels

en: Problem
lv_LV: Problēma

en: Profile
lv_LV: Profils

en: Profiles
lv_LV: Profili

en: Progress Reports
lv_LV: Progresa ziņojumi

en: Publishing Options
lv_LV: Publicēšanas opcijas

en: Quarter
lv_LV: Ceturksnī

en: Reason
lv_LV: Iemesls

en: Recalculate Daily Attendance
lv_LV: Pārrēķināt Daily apmeklējums

en: Relation
lv_LV: Attiecības

en: Relation to Student
lv_LV: Saistība ar Studentu

en: Relevance
lv_LV: Atbilstība

en: Remove Marking Period
lv_LV: Noņemt Marķēšanas periods

en: Report Card Comment Codes
lv_LV: Ziņojums Card Komentārs Codes

en: Report Card Comments
lv_LV: Ziņojums Card Komentāri

en: Report Card Grade
lv_LV: Ziņojums Card Novērtējums

en: Report Card Grade Codes
lv_LV: Ziņojums Card Novērtējums Codes

en: Report Card Grading Scale
lv_LV: Ziņojums Card vērtējumu skala

en: Report Cards
lv_LV: Ziņojums kartes

en: Reports
lv_LV: Ziņojumi

en: Request
lv_LV: Pieprasīt

en: Request to Add
lv_LV: Pieprasījums Pievienot

en: Requests
lv_LV: Pieprasījumi

en: Requests Report
lv_LV: Pieprasījumi pārskats

en: Required
lv_LV: Nepieciešamie

en: Residence
lv_LV: Uzturēšanās

en: Result
lv_LV: Rezultāts

en: Retain
lv_LV: Saglabāt

en: Rolling / Retention Options
lv_LV: Rolling / saglabāšanas opcijas

en: Rollover
lv_LV: Apgāšanās

en: Room
lv_LV: Numurs

en: Saturday
lv_LV: Sestdiena

en: Save
lv_LV: Saglabāt

en: Scale Value
lv_LV: Skalas vērtība

en: Schedule
lv_LV: Grafiks

en: Schedule Report
lv_LV: Kalendārs pārskats

en: Scheduling
lv_LV: Plānošana

en: School
lv_LV: Skola

en: School Information
lv_LV: Skolas informācijas

en: School Name
lv_LV: Skolas nosaukums

en: School Periods
lv_LV: Skolas Periodi

en: School Setup
lv_LV: Skolas Setup

en: School Status
lv_LV: Skolas statuss

en: School Year
lv_LV: Mācību gads

en: Schools
lv_LV: Skolas

en: Score Breakoff Points
lv_LV: Vērtējums Breakoff Points

en: Search
lv_LV: Meklēšana

en: Search All Schools
lv_LV: Meklēt visās skolās

en: Search all schools by default
lv_LV: Meklēt visās skolās pēc noklusējuma

en: Seats
lv_LV: Sēdekļi

en: Select Multiple from Options
lv_LV: Atzīmēt vairākus no opcijas

en: Select the programs that users of this profile can use and which programs those users can use to save information.
lv_LV: Izvēlieties programmas, lietotāji šo profilu var izmantot, un kuras programmas tiem, lietotāji var izmantot, lai saglabātu informāciju.

en: Semester
lv_LV: Brīvdienas

en: September
lv_LV: Septembris

en: Short Name
lv_LV: Saīsinātais nosaukums

en: Staff
lv_LV: Personāls

en: Start Date
lv_LV: Sākuma datums

en: Starting column
lv_LV: Sākot sleja

en: Starting row
lv_LV: Sākuma rinda

en: State
lv_LV: Valsts

en: State Code
lv_LV: Valsts kods

en: Status
lv_LV: Statuss

en: Student
lv_LV: Students

en: Student Enrollment Codes
lv_LV: Studentu uzņemšanu kodi

en: Student Field
lv_LV: Studentu Field

en: Student Field Category
lv_LV: Studentu Field Kategorija

en: Student Fields
lv_LV: Studentu lauki

en: Student Grade
lv_LV: Studentu Novērtējums

en: Student Grades
lv_LV: Studentu pakāpes

en: Student Info
lv_LV: Studentu Info

en: Student List
lv_LV: Studentu saraksts

en: Student Listing
lv_LV: Studentu Listing

en: Student Requests
lv_LV: Studentu Pieprasījumi

en: Student Schedule
lv_LV: Studentu Kalendārs

en: Student Screen
lv_LV: Studentu Screen

en: Student Sorting
lv_LV: Studentu Kārtošana

en: Students
lv_LV: Studenti

en: Subject
lv_LV: Tēma

en: Submit
lv_LV: Iesniegt

en: Suffix
lv_LV: Sufikss

en: Sunday
lv_LV: Svētdiena

en: Tab-Delimited (Excel)
lv_LV: Tab-Atdalīts (Excel)

en: Take Attendance
lv_LV: Take apmeklējums

en: Takes Attendance
lv_LV: Stājas apmeklējums

en: Teacher
lv_LV: Skolotājs

en: Teacher & Office
lv_LV: Skolotāja un birojam

en: Teacher Comment
lv_LV: Skolotāju Komentārs

en: Teacher Completion
lv_LV: Skolotāju pabeigšana

en: Teacher Programs
lv_LV: Skolotāju programmas

en: Teacher w/Custom
lv_LV: Skolotāja w / Custom

en: Teachers
lv_LV: Skolotāji

en: Teachers have missing attendance data
lv_LV: Skolotāji trūkst apmeklējumu dati

en: Term
lv_LV: Termiņš

en: Text
lv_LV: Teksts

en: The Daily Attendance for that timeframe has been recalculated.
lv_LV: Dienas Apmeklējumu attiecīgajā laikposmā tika pārrēķināts.

en: The selected date is not today
lv_LV: Izvēlētais datums nav šodienas

en: The selected user's profile now includes access to the selected students.
lv_LV: Izvēlētais lietotāja profilu tagad ietver piekļuvi izvēlēto studentiem.

en: There is already a course scheduled in that period.
lv_LV: Ir jau protams, paredzēta šajā periodā.

en: This course is not graded.
lv_LV: Šis kurss nav šķiroti.

en: This person has no information in the system.
lv_LV: Šī persona nav informācijas sistēmā.

en: Thursday
lv_LV: Ceturtdiena

en: Title
lv_LV: Nosaukums

en: To
lv_LV: Līdz

en: To Student
lv_LV: Studentu

en: Total
lv_LV: Kopā

en: Totals
lv_LV: Kopsummas

en: Transcripts
lv_LV: Stenogrammas

en: Tuesday
lv_LV: Otrdiena

en: Type
lv_LV: Tips

en: Unfilled Requests
lv_LV: Neaizpildītas Pieprasījumi

en: Ungraded
lv_LV: Nešķiroti

en: Unweighted GP Value
lv_LV: Nesvērts GP Value

en: Unweighted GPA
lv_LV: Nesvērts VIN

en: Use Gradebook Grades
lv_LV: Izmantojiet Gradebook pakāpes

en: User
lv_LV: Lietotājs

en: User Field
lv_LV: Lietotāja lauks

en: User Field Category
lv_LV: Lietotāja lauks Kategorija

en: User Fields
lv_LV: Lietotājs lauki

en: User Info
lv_LV: Lietotāja informācija

en: User Permissions
lv_LV: Lietotāja atļaujas

en: User Profile
lv_LV: Lietotāja profils

en: User Profiles
lv_LV: Lietotāja profilu

en: Username
lv_LV: Lietotāja vārds

en: Users
lv_LV: Lietotāji

en: V
lv_LV: In

en: Verify New Password
lv_LV: Pārbaudīt jauno paroli

en: Warning
lv_LV: Brīdinājums

en: Wednesday
lv_LV: Trešdiena

en: Weight Grades
lv_LV: Svara kategorijas

en: Weighted
lv_LV: Svērtais

en: Weighted GPA
lv_LV: Svērtais GPA

en: Weighted and unweighted GPA is calculated by dividing the weighted and unweighted grade points configured for each letter grade (assigned in the Report Card Codes setup program) by the base grading scale specified in the school setup.
lv_LV: Svērtā un nesvērts GPA tiek aprēķināta, dalot svērtā un nesvērto grade punktus konfigurēt katram burtam pakāpes (piešķirta ziņojumā Card Kodi uzstādīšanas programmu) ar pamata skalu norādīto skolas setup.

en: When do you want to recalculate the daily attendance?
lv_LV: Ja jūs vēlaties pārrēķināt ikdienas apmeklējumu?

en: With
lv_LV: Ar

en: Without
lv_LV: Bez

en: Year
lv_LV: Gads

en: Year-to-date Daily Absences
lv_LV: Gada sākuma līdz konkrētajam datumam Daily prombūtnes

en: You must choose an activity.
lv_LV: Jums ir jāizvēlas darbību.

en: You must choose at least one field and one student
lv_LV: Jums ir jāizvēlas vismaz viens lauks, un viens students

en: You must choose at least one period and one student.
lv_LV: Jums ir jāizvēlas vismaz viena perioda un viens students.

en: You must choose at least one student.
lv_LV: Jums ir jāizvēlas vismaz viens students.

en: Your current password was incorrect.
lv_LV: Jūsu pašreizējā parole bija nepareizi.

en: Your new password was saved.
lv_LV: Jūsu jaunā parole ir saglabāta.

en: Your new passwords did not match.
lv_LV: Jūsu jaunās paroles nav atrasts vakanču.

en: Zip Code
lv_LV: Pasta indekss

en: Zipcode
lv_LV: Pasta indeksu.

en: remove access to
lv_LV: noņemtu piekļuvi

en: student from that user
lv_LV: studente no šī lietotāja
